Teknik Özellikler
| Model | TENETH TH-1600L |
| Malzeme | Sac + alüminyum alaşımı |
| Sürücü | Mikro adım |
| Kesme Hızı | 50-500mm / s |
| Kesme Hassasiyeti | 0.005mm |
| Kesme Kuvveti | 5-500g |
| Silindir Tutucu Sayısı | 6 adet |
| Kesme Uzunluğu | Sınırsız |
| Kesme Kalınlığı | 0.05mm-1mm |
| Gürültü | 60-65 db |
| Ana Kart | 32 Bit ARM7 işlemci, 4 MB |
| Tekrarlama İşlevi | 1-500 pcs |
| Hafıza Kapasitesi | 128 MB |
| Kontrol Paneli | LCD Dokunmatik Ekran |
| Güç Kaynağı | AC90-240V / 50Hz-60Hz |
| Yazılım | Artcut, CorelDRAW, CAD, Signcut |