Teknik Özellikler
| Model | MC3200G |
| Baskı Kafası | RICOH GEN5 |
| Baskı Kafası Miktarı | 3-6 |
| Kürleme Türü | LED UV |
| Soğutma Sistemi | Akıllı su soğutma sistemi |
| Baskı Hızı | 4 PASS: 52m2/h, 6 PASS: 43m2/h, 8PASS: 34m2/h |
| Baskı Rengi | C+M+Y+K+W |
| Bağlantı | USB 3.0 |
| Genişlik | 3200mm + 2mm |
| Boyut | 5200mm*1000mm*1600mm(L*W*H) |
| Medya Boyutu | Max 240mm |
| Medya Yüksekliği | 0.5-5mm |
| Medya Ağırlığı | 100kg |