Teknik Özellikler
| Model | MC2513GS-8H |
| Baskı Kafası | RICOH GEN5 |
| Baskı Kafası Miktarı | 3/4/5/6/8 |
| Baskı Modu | Tek yönlü ve çift yönlü |
| Baskı Hassaslığı | 600dpi*600dpi 600dpi*900dpi 600dpi*1200dpi 900dpi*1200dpi |
| Baskı Hızı | Taslak modu:26m2/h, Standart mod:17.2m2/h, Kalite modu:12.54m2/h |
| Baskı Rengi | Default 3 heads for CMYK,White, Optional extra White, Lc, Lm |
| Bağlantı | USB 3.0 |
| Baskı Boyutu | 2500mm*1230mm |
| Boyut | 3150mm*2100mm*1380mm(L*W*H) |
| Medya Kalınlığı | 1-90mm |
| Çalışma Ortamı | Sıcaklık:20-32°C, Nem:40%-70% |
| Güç Özellikleri | AC220V+10% 50-60HZ |