Teknik Özellikler
| Model | MC2512GV |
| Baskı Kafası | RICOH GEN5 |
| Baskı Kafası Miktarı | 4-6 |
| Baskı Modu | Tek yönlü ve çift yönlü |
| Baskı Hassaslığı | 600dpi*600dpi 600dpi*900dpi 600dpi*1200dpi 900dpi*1200dpi |
| Baskı Hızı | Taslak modu:22.5m2/h, Standart mod:12.5m2/h, Kalite modu:8m2/h |
| Baskı Rengi | Default 4 heads for CMYK,White,Varnish Optional extra White or Varnish |
| Bağlantı | USB 3.0 |
| Baskı Boyutu | 2500mm*1200mm |
| Boyut | 4128mm*2000mm*1360mm(L*W*H) |
| Medya Kalınlığı | 1-90mm |
| Çalışma Ortamı | Sıcaklık:20-35°C, Nem:30%-70% |
| Güç Özellikleri | AC220V+10% 50HZ > 20A |