Teknik Özellikler
| Model | MC1612GS-4H |
| Baskı Kafası | RICOH GEN5 |
| Baskı Kafası Miktarı | 3 veya 4 |
| Uygun Kalite | Kiriş, Taşıma, Platform Sapma +0.15mm-+0.25mm |
| Baskı Hassaslığı | Çapraz grid grafik: Maksimum yazdırma sapması 0.2MM-0.5MM |
| Çapraz Hat Hassasiyeti | Etkili yazdırma alanı maksimum sapma 0.2MM-0.5MM |
| Baskı Rengi | Default 3 heads for CMYK,White, Optional extra White, Lc, Lm |
| Bağlantı | USB 3.0 |
| Baskı Boyutu | 1600mm*1200mm |
| Boyut | 3270mm*2065mm*1400mm(L*W*H) |
| Medya Kalınlığı | 1-90mm |
| Mürekkep Sistemi | Otomatik mürekkep sistemi |
| Mürekkep Kontrolü | Negatif basınç mürekkep kontrol teknolojisinin titreşim sarsıntısızlığı |